Shumicë Ofrimit të shpejtë koha zi spray cap qartë gjelbër Brown 150ml manar kozmetike fabrikë shishe dhe prodhuesit | Xumin

kohë të shpejtë të ofrimit të zezë cap spray qartë gjelbër shishe kafe 150ml manar kozmetike

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Përmbledhje
Details shpejta
Trajtimi Sipërfaqja:
Screen Printing
Përdorim industrial:
Kujdes personal
Nënshkrimin Lloji:
SCREW CAP
përdorni:
Skin Care Cream
Vendi i origjinës:
Guangdong, China (Mainland)
Numri Modeli:
PET shishe C-3
Emri Markë:
OEM ODM CUSTOM
Plastike Type:
PET
materiali:
plastik
Emri i produktit:
Shishe 150ml plastike manar
Kapaciteti:
150ml
Feature:
riciklueshme

Furnizimi Aftësia
Furnizimi Aftësia:
50000 Copë / copë në ditë
Packaging & dorëzimit
detajet Paketimi
Vënia në kartona dhe fikse nga përfundojë tkurret apo paketim brendshme shtresë.
port
Guangzhou

 

përshkrim i produktit
 markë  OEM ODM CUSTOM
 material  shishe plastike manar
 kapacitet  150ml
 shtypje  Screen Printing, Hot vulosje, etj
 lloji i Cap  Vidhos kapak / vidë kapak / childproof kapak provë / ngacmoj kapak prova etj
 pagesë  T / T
 pako  Vënia në kartona dhe fikse nga përfundojë tkurret apo paketim brendshme shtresë.
 Koha Lead  3 ditë pas pagesës (në magazinë)
 Paketimi Size  Një kuti për 500 (150 ml)
 OEM   Nëse ju ofrojnë sasi të madhe, shishe mund të jetë bërë në ngjyra të ndryshme sipas modelit të dhënë, ndërkohë, ne jemi në gjendje të bëjmë shtypje mëndafshi.

Ne ofrojmë mbi  500 lloje të 

shishe kozmetike locion shishe spray ,

 shishe aireless serum kavanoza krem

shishe vaj esencial tub butë  ...

dhe  shërbime të ndryshme logo shtypjen 

Na kontaktoni
Shitje Hot
Trade & Feedback

 

pse na zgjodhet ne

 

kompania e Informacionit

 

FAQ & Faqe Hyrëse

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne