FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

Mund ta Shtypi logon tonë? Çfarë është MOG?

PO! Ju lutem dërgoni logon tuaj në formatin CDR për ne. MOQ është 1000pcs (varet nga dizajnet shishe

Mund ta bëjë emërtim çfarë është moq?

Na vjen keq, kryesisht të bëjë shtypje

Cili shërbim OEM ju mbështesin?

a. Shtypjen mëndafshi hot-vulosje, UV Veshje, spray-Veshje
b trupit Custom / kapele ngjyrë
C hapur shërbim myk

Lead kohë pas qëllim vendosjen?

3-5days nëse në stok (kryesisht), me porosi harton normale 25-35 ditë (varet nga planet tuaja dhe materiale shishe)

Sa kohë mund të të marrë mallrat?

Zakonisht 5-7days nga Express. 30-35days nga deti nëse sasi të mëdha

Të cilat certifikata e keni?

certifikatë MSDS SGS

Si kompania juaj të siguruar cilësinë?

cilësi 2times kontrolluar nga QC para se të anijeve. (Në linjë të prodhimit + paketim ekipit kontrollit

Si për të siguruar mallra është excactly ajo që unë dua.?

Procesi paketim do të dërgojë tek ju para se të anijeve për konfirmim

Si mund të paguaj?

përmes Alipay, Western Union, TT, Paypal

Mund të blejë vetëm kapele?

YES, MOQ është varet dizajn kapak

A mund të vizitojë fabrikën tuaj?

Mirëpritur çdo kohë, fabrika jonë është zona Guangzhou Baiyun

Pa pagesë mostër e lejuar?

 Yes, but shipping cost need be repaied.

 

Enterprise belief

Always Provide Valuable Service to Customers

HTB1O1cvdHZnBKNjSZFhq6A.oXXacplastic-bottle-manufacture-foam-pump-bottle-blue

Service first

With our sincere smile, in exchange for customer satisfaction with our service

Company positioning

Listen to customers / Analysis customers’ need / Solve customers’ problem / Improve packaging application / Remould industry status

HTB1rqP0XODxK1Rjy1zcq6yGeXXaZRecyclable-foam-pump-bottle-cap-100ML-white

Quality assurance

With first-class management, cultivate first-class team, strive for first-class quality and realize first-class benefit