Трговија на големо време Брза испорака црн спреј капа јасно зелени кафеави 150ml козметички миленичиња фабрика шише и производители | Xumin

Брза испорака време црн спреј капа јасно зелени кафеави 150ml шише козметички миленичиња

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Површинска ракување со:
печатење на екран
Индустриска употреба:
Лична нега
Запечатување Тип:
капаче на завртување
Употреба:
За нега на кожата крем
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Број на модел:
Миленичиња шише C-3
Бренд име:
Веледрогерија дистрибутер CUSTOM
Пластика Тип:
МИЛЕНИК
материјал:
пластични
Име на производот:
150ml Пластични миленичиња шише
капацитет:
150ml
Тема:
може да се рециклира

Набавка Способност
Набавка Способност:
50000 Парче / Парчиња по ден
Пакување и испорака
пакување Детали
Пуштање во картонски кутии и фиксиран од смалуваат фолија или внатрешниот слој пакување.
Порт
Гуангжу

 

Опис на производот
 бренд  Веледрогерија дистрибутер CUSTOM
 материјал  Пластични миленичиња шише
 капацитет  150ml
 печатење  Печатење на екран, топла печат, итн
 Вид капа  Капаче / капаче / Детска заштита доказ капа / подесувате доказ капа итн
 плаќање  T / T
 пакет  Пуштање во картонски кутии и фиксиран од смалуваат фолија или внатрешниот слој пакување.
 Водечко време  3 дена по плаќање (во акции)
 пакување Големина  Една кутија за 500 (150 ml)
 OEM   Ако ви понудат голема сума, шишето може да се направи во различни бои според примерокот што се предвидени, во меѓувреме, ние сме во состојба да го стори свила печатење.

Ние обезбедуваме над  500 видови на 

козметички лосион за шишиња спреј шишиња ,

 aireless серум шишиња крем тегли

од суштинско значење шишиња масло мека цевка  ...

и  различни услуги логото на печатење 

Контактирајте не
топла Продажба
Трговија и Повратна информација

 

Зошто Изберете нас

 

Информации за претпријатието

 

Најчесто поставувани прашања и Почетната страница од пребарувачот

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас