Трговија на големо Мода пакување црн спреј капа склони рамо 100 ml зелени килибар пластични козметички миленичиња фабрика шише и производители | Xumin

Мода пакување црн спреј капа склони рамо 100 ml зелени килибар пластични козметички миленичиња шише

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Површинска ракување со:
печатење на екран
Индустриска употреба:
Лична нега
Запечатување Тип:
капаче на завртување
Употреба:
За нега на кожата крем
Место на потекло:
Гуангдонг, Кина (континентална)
Број на модел:
Миленичиња шише C-3
Бренд име:
Веледрогерија дистрибутер CUSTOM
Пластика Тип:
МИЛЕНИК
материјал:
пластични
Име на производот:
100ml Пластични миленичиња шише
капацитет:
100ml
Тема:
може да се рециклира
употреба:
Козметика Пакување
Облик:
тркалезна форма
капа:
Пластични завртки прес-Cap
Волумен:
100ml
Потврдување:
ISO9001: 2008
име:
козметички шише миленичиња

Набавка Способност
Набавка Способност:
50000 Парче / Парчиња на ден за козметички шише миленичиња
Пакување и испорака
пакување Детали
Пуштање во картонски кутии и фиксиран од смалуваат фолија или внатрешниот слој пакување.
Мода пакување црн спреј капа склони рамо 100 ml зелени килибар пластични козметички миленичиња шише
Порт
Гуангжу

 

Ние обезбедуваме над  500 видови на 

козметички лосион за шишиња спреј шишиња ,

 aireless серум шишиња крем тегли

од суштинско значење шишиња масло мека цевка  ...

 

И г ifferent ЛОГО Печатарски услуги 

Мода пакување црн спреј капа склони рамо 100ml 150ml зелени килибар пластични шишиња козметички миленичиња

Опис на производот
 бренд  Веледрогерија дистрибутер CUSTOM
 материјал  Пластични миленичиња шише
 капацитет  100ml
 печатење  Печатење на екран, топла печат, итн
 Вид капа  Капаче / капаче / Детска заштита доказ капа / подесувате доказ капа итн
 плаќање  T / T
 пакет  Пуштање во картонски кутии и фиксиран од смалуваат фолија или внатрешниот слој пакување.
 Водечко време  3 дена по плаќање (во акции)
 пакување Големина  Една кутија за 520 (100 ml)
 OEM   Ако ви понудат голема сума, шишето може да се направи во различни бои според примерокот што се предвидени, во меѓувреме, ние сме во состојба да го стори свила печатење.

Контактирајте не
топла Продажба
Трговија и Повратна информација

 

Зошто Изберете нас

 

Информации за претпријатието

 

Најчесто поставувани прашања и Почетната страница од пребарувачот

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас