Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Може ли Печатење нашите сопствени лого? Што е MOG?

ДА! Ве молиме пратете вашето лого во проценка формат за нас. MOQ е 1000pcs (зависи од шише дизајни

Може ли да се направи етикета што е MOQ?

Жал ми е, најмногу го прават печатење

Кои OEM услуга да ви помогне?

а. Свила печатење на топло-печат, UV слој, спреј слој
б Прилагодено тело / капи боја
C Отворете услуга мувла

Доведе време по цел ставање?

3-5days ако на акции (во најголем дел), сопствени дизајни нормално 25-35 дена (зависи од вашите дизајни и шише материјал)

Колку долго можам да добијам на стока?

Обично 5-7days од Express. 30-35days од страна на морето, ако голема количина

Кои сертификат имате?

сертификат МСС SGS

Како вашата компанија обезбеди квалитетот?

2times квалитет проверка од страна на КК пред превозот. (На производна линија + пакување тим проверка

Како да се обезбеди добра е excactly она што го сакате.?

процесот на пакување ќе се испрати до вас пред превозот за потврда

Како можам да се плати?

преку Alipay, Western Union, ТТ, Paypal

Може да се купи само капи?

ДА, MOQ е зависи од капа дизајн

Може ли да ја посетите вашата фабрика?

Добредојдовте во секое време, нашата фабрика е Гуангжу Baiyun област

Бесплатен примерок е дозволено?

 Yes, but shipping cost need be repaied.

 

Enterprise belief

Always Provide Valuable Service to Customers

HTB1O1cvdHZnBKNjSZFhq6A.oXXacplastic-bottle-manufacture-foam-pump-bottle-blue

Service first

With our sincere smile, in exchange for customer satisfaction with our service

Company positioning

Listen to customers / Analysis customers’ need / Solve customers’ problem / Improve packaging application / Remould industry status

HTB1rqP0XODxK1Rjy1zcq6yGeXXaZRecyclable-foam-pump-bottle-cap-100ML-white

Quality assurance

With first-class management, cultivate first-class team, strive for first-class quality and realize first-class benefit